Hakkımızda

Firmamız bugüne kadar çıraklık, ustalık ve kalfalık sıralaması ile günden güne hızla ilerleyerek esnaflık pirensiplerine bağlı kalmıştır. Bütün yaptığımız işlerde belirli çıraklık ve ustalık döneminden geçerek işlerimizin incelikleri hakkında bilgi ve tecrübe edinilmiştir. Ayrıca dekorasyon fuarlarına ve uygulama seminerlerini takip ederek ve katılarak, yeni çıkan ürünler hakkında devamlı bilgi edinilerek doğru uygulama ve işçilik kalitemizi korumaktayız. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki kaliteli işin tek şartı sadece kaliteli malzemeden geçmiyor, bunun yanında çok iyi tecrübe ve bilgi birikimi, yani kaliteli işçilikten geçmektedir. Bunun için yaptığımız tüm işlerde hepsi alanında profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Ustaların denetimini ve kontrolünü daha profesyonel kişilerle firmamızın yetkilisi tarafından sağlayarak müşterilerimizin bize sunmuş olduğu güveni boşa çıkarmayarak, müşterilerimize herzaman birinci sınıf iş çıkararak verdikleri paranın karşılığını fazlası ile almalarını sağlıyoruz.

İç mimari dekorasyon ve tadilat firmamız yılların verdiği tecrübe ve değişik projelerden edindiği bilgilerin birikimi ile birlikte sizlerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri portföyümüzü mütaahitler, dış ve iç mekanlar, evler, villalar, kooparatifler, mimari tasarım ve uygulamalar, bireysel müşteriler oluşturmaktadır. Ati Dekorasyon olarak sektörün birçok önde gelen tadilat firmaları ile çalışmakta ve onların isteklerine cevap vermekteyiz. Ayrıca anahtar teslim tadilat dekorasyon, iç mimari tasrım ve dekorasyon yaparak müşterilerimizi büyük bir meşekkaltten kurtarıyoruz.

Vizyonumuz:
İZMİRin her yerinde ve her kesiminin güven içinde tüm dekorasyon işlerini bize teslim eden, müşteri memnuniyetini prensip edinen, esnaflık prensiplerine yakışır şekilde sürekli yeni gelişen ürünleri ve uygulamaları takip ederek fark ve değer yaratan, rakiplerimizin bizleri örnek aldığı evrensel, saygın piyasa değeri yüksek öncü İç Mimarlık, Dekorasyon ve Tadilat firması olmaktır.